Güncel Haberler

Hizmetler Projesi'nden Amaç Odaklı Çalıştaylar

Hizmetler Projesi'nden Amaç Odaklı Çalıştaylar

Türkiye Cumhuriyeti ve Avrupa Birliği tarafından finanse edilen, Avrupa Birliği Bakanlığı’nın yararlanıcısı olduğu, "İş Kurma Hakkı ve Hizmet Sunumu Serbestisi Faslında AB Müktesebatıyla Uyumlaştırma Konusunda Ulusal Strateji Hazırlanması İçin Teknik Yardım (Hizmetler Projesi)" kapsamında kamu kuruluşları ve sivil toplum örgütlerine yönelik çalıştaylar düzenlenecektir. Çalıştaylar 23-25 Şubat, 26-27 Şubat ve 2-3 Mart 2015 tarihleri arasında Ankara Plaza Otel’de gerçekleştirilecektir.

Hizmetler Projesi – Açılış Töreni

Hizmetler Projesi – Açılış Töreni

Türkiye Cumhuriyeti ve Avrupa Birliği tarafından finanse edilen, T.C. Avrupa Birliği Bakanlığı Ekonomik ve Mali Politikalar Başkanlığı tarafından yürütülen, "İş Kurma Hakkı ve Hizmet Sunumu Serbestisi Faslı" kapsamında yürütülecek olan "Hizmetler Projesi"nin Açılış Töreni, 16 Ocak 2015 tarihinde Sheraton Otel’de düzenlendi.

Eğitim İhtiyaç Analizi Çalışması

Eğitim İhtiyaç Analizi Çalışması

T.C. Avrupa Birliği Bakanlığı tarafından yürütülmekte olan Hizmetler Projesi (İş Kurma Hakkı ve Hizmet Sunumu Serbestisi" Faslında AB Müktesebatıyla Uyumlaştırma Konusunda Ulusal Strateji Hazırlanması İçin Teknik Yardım Projesi) kapsamında tüm proje paydaşları için bir Eğitim İhtiyaç Analizi Çalışması yapıldı.

Ana Paydaşlar ile Toplantı Organizasyonları

Ana Paydaşlar ile Toplantı Organizasyonları

T.C. Avrupa Birliği Bakanlığı tarafından yürütülmekte olan Hizmetler Projesi’nin (İş Kurma Hakkı ve Hizmet Sunumu Serbestisi" Faslında AB Müktesebatıyla Uyumlaştırma Konusunda Ulusal Strateji Hazırlanması İçin Teknik Yardım Projesi) Başlangıç Dönemi aktivitelerinden biri olan Ana Paydaşlar ile Toplantı Organizasyonları kapsamında 13 paydaş kurum Teknik Yardım Ekibi üyeleri ve AB Bakanlığı Proje Yönetim Grubu tarafından ziyaret edilerek proje hakkında bilgilendirildi ve kurum içi proje irtibat kişileri de belirlendi.

Hizmetler Projesi Açılış Toplantısı

Hizmetler Projesi Açılış Toplantısı

Avrupa Birliği Bakanlığı’nın faydalanıcısı olduğu “İş Kurma Hakkı ve Hizmet Sunumu Serbestisi” Faslında AB Müktesebatıyla Uyumlaştırma Konusunda Ulusal Strateji Hazırlanması için Teknik Yardım Projesi’nin Açılış Toplantısı, 26.09.2014 Cuma günü, AB Bakanlığı - Ekonomik ve Mali Politikalar Başkanlığı, Merkezi Finans ve İhale Birimi, Teknik Yardım Ekibi ve Konsorsiyum üyelerinin de katılımı ile Avrupa Birliği Bakanlığı’nda düzenlendi.

RSS